ZERO ON DEMAND

Marka ZERO to nie tylko rękawice bramkarskie. Oprócz nich w naszym asortymencie znajdziesz także specjalistyczną odzież ochronną dla bramkarzy, akcesoria oraz kolekcję lifestyle.

Ta ostatnia do tej pory była najwolniej rozwijanym elementem naszej oferty. Czas na zmiany!

 

W ramach systemu ZERO ON DEMAND będziesz mógł skorzystać z ogromnej bazy modeli t-shirtów oraz bluz, wybrać swój rozmiar, jeden z dostępnych kolorów, czy nawet dostosować kolor nadruku!

Jeśli żaden z dostępnych wzorów nie przypadnie Ci do gustu (niemożliwe 🙂 ), możemy wykonać unikatową koszulkę czy bluzę z Twoją grafiką!

W kolejnych miesiącach będziemy powiększać dostępność różnych krojów oraz kolorów odzieży.

Czas realizacji zamówienia w ramach ZERO ON DEMAND jest wydłużony i aktualnie wynosi 5 dni roboczych.

folia flex

Do umieszczania większości grafik na naszej odzieży stosujemy technikę sublimacji. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości folii termozgrzewalnej wzory znajdujące się na koszulkach świetnie wyglądają, są odporne na rozciąganie oraz wielokrotne pranie. 

Wzory zajmujące dużą powierzchnię wykonujemy z cienkiej folii, co sprawia, że bluzy czy koszulki zachowują gładką strukturę.

Do znakowania odzieży z mniejszymi grafikami wykorzystujemy folię 3D. 

Ta forma nadruku sprawia, że odzież wygląda jeszcze bardziej oryginalnie. Dzięki znacznie zwiększonej grubości folii termozgrzewalnej na tkaninie widoczny będzie niesamowity efekt 3D.

Odzież znakowana tą metodą oznaczona jest w tytule produktu symbolem 3D.

folia 3d
haft

Część dostępnych w naszej kolekcji koszulek oraz bluz posiada grafiki wykonane za pomocą haftu, który dodaje im niepowtarzalnego charakteru.

Odzież znakowana tą metodą oznaczona jest w tytule produktu symbolem PREMIUM.